Wersja Polska English Version Deutsche Українська версія Русская версия

Firma

Firma ASTEX od roku 1967 zajmuje się produkcją chemii budowlanej. Przez kilka dekad istnienia nabrała potężny bagaż doświadczenia , wiedzy i technologii dzięki którym może zaoferować najwyższej jakości produkty chemii budowlanej.


Niezmienna filozofia firmy , przekazywana z pokolenia na pokolenia, mówi o stawianiu na jakość produktu, niezawodność oraz kompletny serwis. Dzięki polityce firmy podporządkowanej tej filozofii firma ASTEX na początku XXI wieku przekształciła się z małej działającej regionalnie firmy w ogólnopolską firmę , której produkowane towary doceniają specjaliści nie tylko w Polsce , ale i w wielu krajach Europy.


Obecnie firma ASTEX posiada nowoczesny park maszynowy , przestrzenne laboratoria oraz dużą grupę specjalistów. To wszystko pozwala nie tylko na zapewnienie wysokiej jakości produktów , ale również gwarantuje klientom spokój  i bezpieczeństwo w trakcie współpracy z firmą ASTEX.


Mimo dynamicznego rozwoju, otwartości na świat i nowoczesnemu zarządzaniu firma ASTEX nie straciła swojej tożsamości i wciąż może się pochwalić w 100% polskim kapitałem. Dzięki temu dumnie reprezentuje w świecie naszą polską jakość.